Malířské a lakýrnické práce
Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály v různých kvalitách na základě výběru zákazníka. Pokud potřebujete vymalovat dům, byt, nebo chatu, kancelář, dílnu, prodejnu, restauraci, nalakovat (namořit) zahradní domek, altán, dřevěná okna, dvěře, vrata, ploty, plechové garáže, ploty, střechy, apod., neváhejte nás kontaktovat.

Provádíme malování, lakování, tapetování, aj. povrchové úpravy stěn domů, bytů , komerčních prostor. V závislosti na požadavcích zákazníka na vyzužití prostor a výše plánované investice používáme kvalitní materiály od tuzemských i zahraničních výrobců. Primárně pracujeme s materiály Primalex, Dulux a Herbol.
 
Ceny malířských prací se mohou pohybovat v rozsahu od 20Kč/m2 (podle použitých materiálů; kvalita matriálu, ale i barevnost) je k nim však v případě potřeby nutné připočítat náklady spojené s penetrací podkladu (od 15Kč/m2), úpravou (škrábání, broušení, sádrování, apod.).. Z uvedených důvodů není možné stanovit cenu malířských prací jednoznačně a měli byste si vždy vyžádat cenovou nabídku na základě předchozího setkání na místě zakázky. Vypracování nabídky a zaměření provádíme zdarma. Samozřejmostí je pro nás základní úklid po provedení malířských prací.

Při realizaci malířských prací provádíme sestěhování nábytku, zakryvání nábytku, oken a podlahových lišt, nebo kobercových soklů. Vodorovné plochy zakrýváme vlněnou plstí a silnou PVC fólií - bráníme tak i náhodnému poškození linolea, parket, plovoucích podlah a dlažby. Při začátku malování náš elektrikář provede demontáž krytů zásuvek, vypínačů a rozet světel, případně tyto prvky demontuje na dobu malování zcela. Po ukončení prací provedeme montáž všeho zpět na své místo.

Orientační ceny malování bytů:
Plocha bytu cca 80m2, bílou barvou Primalex, vč. zakrývání, částečného přesouvání nábytku a úklidu po malířích cca 8.200,-Kč vč. DPH.
Plocha bytu cca 80m2, barevné plochy Primalex Procolor, bílé stropy vč. zakrývání, částečného přesouvání nábytku a hrubého úklidu po malířích cca 13.500,-Kč* vč. DPH.
Byt s plochou cca 100m2 v různých barevných kombinacích stěn a při použití barev vyšší kvality s veškerým servisem vymalujete i za 25.000,-Kč.


* ceny barevných maleb jsou přímo úměrné odstímu použitých barev. Sytější odstím = vyšší cena.

 


 


Kontakt

CRAB team, s.r.o.

Laudova 1016/14
163 00 Praha 6


Tel.: 603 841 539