Služby

Naše firma vám nabízí služby v různých oborech stavebnictví. V případě zájmu o naše služby provedeme zaměření a vypracujeme nabídkový rozpočet.
Proti případ škody vzniklé v souvislosti s vykonávanou prací je naše společnost pojištěna u České pojišťovny a.s..

Stavební práce

Naše firma vám nabízí zajištění stavební projektové dokumentace, veškerých administrativních úkonů a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby ať
už rodinného domku, garáže, bytu rekonstrukce a přestavby bytů. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky. Okruh stavebních prací zahrnuje mnoho řemeslných profesí.

Elektroinstalační práce
Provádíme instalace a opravy elektrických zařízení, strojů, přístrojů a vedení. Smluvně zajišťujeme i provádění elektrorevizí, zhotovení projektové dokumentace. Od prasklé žárovky, po instalaci nového vedení, či přípojky.

 

  Opravy a rekonstrukce plochých střech  

Provádíme kompletní rekonstrukce plochých střech a teras bytových, rodinných domů a komerčních objektů. Používáme kvalitní materiály s příslušnou certifikací a zárukou jakosti, které nám umožňují poskytovat záruční lhůty na dodané dílo v délce až 10ti let. Za účelem konzultace, nebo vypracování nabídky nás neváhejte kontaktovat.

 Malí řské práce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály v různých kvalitách na základě výběru zákazníka. Pokud potřebujete vymalovat dům, byt, nebo chatu, nalakovat zahradní domek, altán, dřevěná okna, dvěře, vrata, ploty, plechové garáže, ploty, střechy, apod., neváhejte nás kontaktovat.


 

 


Kontakt

CRAB team, s.r.o.

Laudova 1016/14
163 00 Praha 6


Tel.: 603 841 539